Kategorie Tipy a triky

Článek
Gastronomie Vietnamu: Mnohem víc, než jen Phở
Gastronomie Vietnamu: Mnohem víc, než jen Phở Kdo by neznal Phở Bo, nejoblíbenější vietnamskou polévku. U ní to ale zdaleka nekončí! Vietnamská kuchyně je velmi sofistikovaná a má silný filozofický základ - řídí se filozofií pěti elementů v pěti základních chutích: ostrá (železo), kyselá (dřevo), hořká (oheň), slaná (voda) a sladká (země).
Článek
Go vegan: Odhalujeme tajemství smetanovo-sýrových omáček
Go vegan: Odhalujeme tajemství smetanovo-sýrových omáček Vegani jsou vynalézaví lidé, a tak i přes odmítání mléčných výrobků dokáží vyčarovat krémové a sýrové chutě, kterým podlehne nejeden masožrout. Prozradíme vám dva způsoby přípravy smetanovo-sýrových omáček, které budete milovat.
Článek
8 pravidel zdravého stravování, na která raději zapomeňte!
8 pravidel zdravého stravování, na která raději zapomeňte! Ti, kteří se o sebe starají, se často pokouší nahrazovat škodlivé potraviny těmi zdravými. V mnoha případech se však tato náhrada jen na první pohled tváří jako zdravější. Proto jsme si pro vás připravili 8 mýtů, kterým lidé zarytě věří.
Článek
Go vegan: Co všechno umí TOFU
Go vegan: Co všechno umí TOFU Většina veganů pokládá tofu za nenahraditelnou surovinu, bez které se ve své kuchyni neobejde. Zároveň se najede dost lidí, kteří nemají k tofu důvěru, především proto, že přesně neví, jak ho zpracovánat a k čemu všemu se dá při vaření použít. Máme pro vás několik tipů, které si jako novopečení vegani zamilujete.
Článek
Go vegan: Jak nahradit mléko a mléčné výrobky
Go vegan: Jak nahradit mléko a mléčné výrobky S přechodem na veganství panuje největší obava, jak to bez mléka zvládnout. Mléko si lijeme do kávy, vaříme a pečeme z něj a i kdybychom jej cíleně nekupovali, stále kupujeme výrobky, které mléko obsahují. My vám poradíme, jak mléčné výrobky nahradit.
Článek
Go vegan: Náhražky masa
Go vegan: Náhražky masa První potravinu, kterou z vašeho jídelníčku vyřadíte bude maso. Pojďme se podívat, jaké existují alternativy masných produktů.
Článek
Go vegan: Náhražky běžných potravin - začínáme!
Go vegan: Náhražky běžných potravin - začínáme! Připravili jsme pro vás nový seriál o veganské stravě. Dozvíte se vše o tom, jak nahradit obvyklé živočišné produkty těmi rostlinnými.
Článek
Jak zachránit katastrofu v kuchyni? Držte se našich rad!
Jak zachránit katastrofu v kuchyni? Držte se našich rad! Chcete se předvést jako dokonalá hostitelka, ale něco se nepovedlo? Vše se dá napravit! Jen se řiďte našimi tipy.
(61) Načíst více