Nejnovější články

Článek
Na olomoucký Garden Food Festival přišlo přes deset tisíc lidí. Pohlreich zde představil svůj nový projekt Wheels
Na olomoucký Garden Food Festival přišlo přes deset tisíc lidí. Pohlreich zde představil svůj nový projekt Wheels Olomouc potvrdila svou pověst gurmánské Mekky. Během víkendu 2. a 3. června do areálu ve Smetanových sadech zavítalo víc než deset tisíc příznivců kvalitní gastronomie. Čtvrtý ročník festivalu přinesl dvě novinky.
Článek
1DÍL: Jak na nehody v kuchyni?
1DÍL: Jak na nehody v kuchyni? Každé hospodyňce se sem tam něco nepodaří, to je jasná věc. Je třeba ale zachovat chladnou hlavu a nezpanikařit. Vyzkoušejte naše triky, aby se již žádná chybička nevloudila, a nikdo nic nepozná.
Článek
2. díl.: Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji nahradit?
2. díl.: Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji nahradit? Komu se nestalo, že by mu během vaření došla nějaká surovina, že? Zkuste ji tedy podle našich rad nahradit. Alespoň se vyhnete nečekaným stresům nebo nucené výměně již naplánovaného jídla.
Článek
Video: 10 druhů ovoce, o kterých jste určitě ještě neslyšeli
Video: 10 druhů ovoce, o kterých jste určitě ještě neslyšeli Voňavý, šťavnatý a neznámý. Takový je náš výběr deseti druhů ovoce, které jste nejspíš ještě neochutnali. Užijte si toto exotické a snad i naučné video.
Článek
Video: 6 videí, které vám rozpálí (nejenom) pusu do ruda
Video: 6 videí, které vám rozpálí (nejenom) pusu do ruda Šílené nápady, výzvy a ochutnávky. Vychutnejte si reakce bláznů, kteří jdou až za hranice svých možností. Snad si video užijete víc, než aktéři.
Článek
5 nejlepších receptů, které si můžete udělat z cukety!
5 nejlepších receptů, které si můžete udělat z cukety! Cuketa obsahuje minimální obsah kalorií a naopak vysoký obsah minerálů. Nejenže je pro naše zdraví více než prospěšná, ale dá se zapékat, vařit, smažit a dokonce jíst i studená. Proto vám dnes přinášíme 5 naprosto skvělých receptů, jak si cuketu v pohodlí domova levně a chutně připravit!
Více článků