Kategorie Burger

Článek
Za skvělým jídlem a kávou do Lübecku
Za skvělým jídlem a kávou do Lübecku Pokud navštívíte přístavní, dříve hanzovní město Lübeck na severu Německa, neměli byste svou návštěvu ochudit o poznávání místních podniků. Ať už budete mít pořádný hlad, nebo si budete chtít dát jen něco malého ke kávě, lübecké restaurace a kavárny nabízí mnoho možností. Zde je několik mých tipů, kam určitě zamířit.
Článek
Přichází hovězí budoucnosti, a není to maso
Přichází hovězí budoucnosti, a není to maso Hnutí Impossible Foods a Beyond Meat mohou dát naší planetě potřebnou přestávku od konzumace masa. Na hamburgeru je něco, co se vám hned dostane pod kůži. S vůní syčícího masa má náš mozek novou prioritu číslo jedna: Chci maso.
Článek
18 faktů o hamburgerech, které jste zaručeně nevěděli
18 faktů o hamburgerech, které jste zaručeně nevěděli Neexistuje nic víc „američtějšího“ než hamburger... Téměř každý si jej alespoň jednou v životě dopřál - pravděpodobně však vícekrát, v nejrůznějších variantách a provedeních. Víte ale, z kolika krav byl váš hamburger vyroben, kolik kilogramů vážil největší hamburger na světě, nebo jestli se hamburgery z McDonald's zkazí, když je nesníte...?