Exkluzivní restaurace, kde můžete povečeřet vedle milionáře

Exkluzivní restaurace, kde můžete povečeřet vedle milionáře Zdroj: businessinsider.com

Po celém světě najdete restaurace, kde se rezervace dělají týdny i mesíce dopředu. Jde o luxusní podniky s tm nejlepším jídlem. A právě tyto restaurace jsou oblíbeným cílem velmi bohatých lidí. Prohlédněte si 15 luxusních restaurací, které by chtěl navštívit každý, komu není líto utratit nekřesťanské peníze za něco extra.

Ochutnávání jídel, poznávání místní kuchyně a zajímavých podniků jde často ruku v ruce s cestováním. A jinak tomu není, ani když cestují bohatí. Amir Benesh, CEO ve společnosti LVH Global, která se zaměřuje na hledání ubytování pro velmi bohaté cestovatele, ví moc dobře, kde při svých cestách rádi povečeří. Pro bohaté je často získání rezervace v exkluzivním podniku na vrcholu jejich cestovatelských plánů. Chtějí se totiž sami cítit exkluzivně a výjimečně. Podívejte se na seznam podniků, kde podle Beneshe s největší pravděpodobností narazíte na milionáře.

Stav vašeho konta ale není rozhodující pro to, abyste mohli některé z těchto míst navštívit. Musíte se jen připravit na to, že pokud se rozhodnete v jedné z restaurací po vzoru bohatých povečeřet, je potřeba mít nachystány někdy až stovky dolarů. Nezapomeňte si také udělat rezervaci s dostatečným předstihem. A až budete na místě, schválně se podívejte kolem, třeba potkáte někoho opravdu známého a bohatého. 

Galerie Restaurace, kde večeří milionáři Restaurace, kde večeří milionáři Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 20. 8. 2018 13:05 Nahlásit obsah