Famózní duhový dort pro slavnostní příležitosti

Chcete k slavnostní události připravit něco speciálního, co vaše blízké naprosto ohromí? Dnes si představíme pečení dortu. Ne jen tak obyčejného dortu, ale famózně duhového s překvapením uvnitř! Výsledek vás dostane do kolen. Něco takového jste ještě neviděli!

Celý postup začíná vykrajováním srdíček z předpečeného duhového korpusu. Z těchto vykrojených srdíček posléze vytvoříme v pečicí formě řadu, která bude tvořit základ dortu. Tím však rozhodně nekončíme. V pečicí míse rozetřeme vrstvu těsta, která bude tvořit spodní korpus dortu.  Do této upečené hmoty naneseme pruh těsta čerstvého, které bude sloužit jako záchytný bod pro vykrajovaná srdíčka v řadě. Dále na řadu srdíček naneseme zbylé množství těsta, aby se vrstvy zarovnaly.

Tento výtvor dáme péct do trouby. V tomto bodě ještě ale není dort hotový. Zbývá však jen poslední krok, který vám utajíme. Podívejte se s námi na video se zázračným výsledkem! 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 20. 4. 2017 09:50 Nahlásit obsah