Vyzkoušejte tyto čtyři dezerty ze tří surovin, které jsou vynikající a jednoduché!

Vyzkoušejte tyto čtyři dezerty ze tří surovin, které jsou vynikající a jednoduché! Zdroj: youtube.com

Dostali jste chuť na něco sladkého, ale nechce se vám připravovat zdlouhavý dezert, na který budete potřebovat nesčetně mnoho ingrediencí? V tom případě pro vás máme řešení! Připravili jsme si pro vás recepty na čtyři dezerty, které vám zaberou jen chvíli a navíc na ně budete potřebovat jen tři suroviny. No, nezní to úžasně?

0 Hodnoceno:  -
Obtížnost receptu: Lehká
Potřebný čas: 20 minut
Počet porcí: 6

Ingredience

1. recept
Grahamové sušenky 1 balení
Marshmallow 1 balení
Arašídové sušenky 1 balení
2. recept
Rozpuštěná bílá čokoláda 340 g
Krémový sýr 200 g
Čokoládové sušenky 36 ks
3. recept
1/2 balení roztaveného másla
Třtinový cukr 1 hrnek
Listové těsto 1 balení
4. recept
1/2 balení brownie těsta
Čokoládové sušenky 16 ks
Sušenkové těsto 450 g

Postup přípravy

1.

1. recept - Předehřejte si troubu na 175°C. Vyskládejte si čokoládové arašídové sušenky do kulaté pečící formy a na ně položte marshmallow. Poté pečte 20 minut, dokud nebudou marshmallows zlatavě hnědé. Podávejte s grahamovými sušenkami, které do této dobrůtky namáčejte.

2.

2. recept - Pomocí kuchyňského robotu si jemně rozmixujte sušenky. Poté je přesypte do misky a přidejte krémový sýr a důkladně promíchejte. Následně nechte chvíli směs odpočinout a poté tvarujte menší kuličky, které namočíte do rozpuštěné bílé čokolády.

3.

3. recept - Listové těsto si rozválejte, potřete máslem a třtinovým cukrem z obou stran a poté ještě jemně rozválejte, aby se cukr do těsta vmáčkl. Následně z obou stran rolujte a váleček, který vám vznikl, nakrájejte. Tyto kousky si vyskládejte na pečící plech a pečte 15 minut při 220°C.

4.

4. recept - Do pečícího plechu si dejte sušenkové těsto a na něj vyskládejte vedle sebe čokoládové sušenky. Poté už stačí jen nahoru nanést rovnoměrně těsto na brownies a pečte 45 minut při 175°C.

Autor:
Publikováno: 27. 6. 2017 13:09 Nahlásit obsah