22 neuvěřitelných kulinářských katastrof

22 neuvěřitelných kulinářských katastrof

Nejspíš každému začínajícímu kuchaři se někdy povedlo jídlo přesolit, spálit, nebo nedovařit, určitě to taky znáte. Ale chybami se člověk učí, ne? Pokud je tohle přísloví pravdivé, pak doufáme, že jsou autoři těchto 22 nepodařených „lahůdek“ poučeni a kuchyni se budou alespoň chvilku vyhýbat obloukem, než to opět zkusí!

Tato nepodařená jídla, lépe řečeno lidé, kteří tato jídla vytvořili, jsou důkazem toho, že byste z fleku mohli dělat šéfkuchaře. Ano, vy všichni, dokonce i vaše drahá polovička, a taky váš mladší bratr. To se tak stává, když si člověk absolutně bez zkušeností najde na internetu obrázek lahodně vypadajícího pokrmu (nejspíš připraveného profesionálem v oboru) a rozhodne se, že si jej taky doma připraví!

Jako překvapení pro přítelkyni k výročí to zní opravdu skvěle, ale možná by se vyplatilo začít něčím jednodušším. I když jak se tak díváme na ty špagety a nepovedenou pizzu, někteří jsou asi ztracené případy... A zatímco nás všechny by po takovémto faux-pas hanba fackovala a nepodařené jídlo by obratem letělo do koše či toalety, tito odvážlivci si své výtvory ještě vyfotili a vystavili na internetu. Nakonec se z nepodařených jídel stal nový fenomén a lidé se předhánějí v tom, komu se v kuchyni "povede" větší trapas... Koukněte se na to sami.

Galerie Kulinářské katastrofy Kulinářské katastrofy Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 12. 5. 2017 14:06 Nahlásit obsah