Kategorie Hubnutí

Článek
8 pravidel zdravého stravování, na která raději zapomeňte!
8 pravidel zdravého stravování, na která raději zapomeňte! Ti, kteří se o sebe starají, se často pokouší nahrazovat škodlivé potraviny těmi zdravými. V mnoha případech se však tato náhrada jen na první pohled tváří jako zdravější. Proto jsme si pro vás připravili 8 mýtů, kterým lidé zarytě věří.
Článek
Zázračný nápoj, který vám pročistí játra a ještě shodíte pár kilo
Zázračný nápoj, který vám pročistí játra a ještě shodíte pár kilo Cesta ke zdravému a štíhlému tělu vede přes správnou výživu a detoxikaci. V našem organismu se mohou hromadit škodlivé látky a toxiny, proto je důležité čas od času dopřát tělu očistu. Máme pro vás proto recept na doslova zázračný nápoj, který vám pročistí játra a obecně celý organismus a jako vítaný vedlejší efekt ještě zhubnete nějaké to kilo.
Článek
Letní osvěžující melounový nápoj, který vás pořádně pročistí
Letní osvěžující melounový nápoj, který vás pořádně pročistí Meloun je hlavně v letním období plném parních dní oblíbenou a zdravou pochoutkou, kterou nepohrdne snad nikdo. Jeho zdravotní využití se tedy nabízí samo. Pokud ho správně nakombinujete s dalšími ingrediencemi, můžete ho skvěle využít i pro očištění a následnou redukci hmotnosti. Jak na to?
Článek
Co se ve skutečnosti stane s naším tělem, když přestaneme jíst bílé pečivo?
Co se ve skutečnosti stane s naším tělem, když přestaneme jíst bílé pečivo? V posledních letech se stále dokola omílá to, že bychom, když se snažíme zhubnout, měli ze svého jídelníčku vyřadit bílé pečivo. Jenže, co se doopravdy stane s naším tělem, když přestaneme jíst chleba či rohlíky?
Článek
Tyhle snídaně vám pomůžou zhubnout!
Tyhle snídaně vám pomůžou zhubnout! Snídaně je základ. A pokud se snažíte redukovat svou váhu, tak to platí dvojnásob. Díky vydatné snídani budete mít nejen spoustu energie ale navíc také podpoříte své hubnutí. No nesbíhají se vám při tom pohledu sliny?