Přidejte se k nám a my vás provaříme!

Vařím jako Šéf je jedním z největších kulinářských projektů na českém internetu. Magazín má velmi silnou facebookovou komunitu, která čítá více než 285 tisíc fanoušků a jejich počet neustále roste. Na jeho obsahu se mohou aktivně podílet jak profesionálové z branže, tak i samotní čtenáři, které zajímá gastronomie.

Kdo jsou naši návštěvníci?

Demografie fanoušků na FB

Budujeme food komunitu

Obsah magazínu tvoří spolu s redakcí i registrovaní přispěvatelé z řad čtenářů a početných facebookových fanoušků. Díky tomu pak máme velmi dobrý přehled o komunitě. Jakékoliv PR aktivity proto můžeme připravit přímo na míru, dle znalosti publika tak, aby zasáhly co nejširší spektrum uživatelů dle preferencí a požadavků našich klientů.

Získejte partnera pro produkci, šíření videa a další reklamní formáty

Máme bohaté zkušenosti s návrhy kreativních konceptů s celorepublikovým zásahem zaměřeným na ženy i muže. Kombinujeme celou řadu reklamních formátů – videoseeding, realizaci vlastních kreativních videí (vč. postprodukce), PR články, facebookové link posty, soutěže, nativní příspěvky, live streamy, kreativní rámečky a přípravu kreativy (realizace komplexní kampaně).

Videoseeding

Vaše videa umisťujeme přímo na naši facebookovou stránku ve formě nativního příspěvku. Naše dlouholeté zkušenosti s reklamou na Facebooku ukazují, že videoseeding je dnes nejsilnějším reklamním formátem. Podrobná znalost našich komunit a publika nám umožňuje dostat vaše video k těm správným lidem. Následné promování videa probíhá přes platformu ROI HUNTER zajišťující maximální efektivitu kampaní.

Influence marketing a my

Dlouhodobým cílem projektu Vařím jako Šéf je spolupráce s celou řadou amatérských i profesionálních food nadšenců, blogerů a blogerek, prostě všech, kteří milují dobré jídlo a pití. Nebráníme se také partnerství s restauracemi a originálními gastronomickými koncepty. Rádi se účastníme kulinářských akcí a festivalů, zářným příkladem může být naše spolupráce s Garden Food Festivalem - nejchutnějším festivalem jídla a pití na Moravě – jehož jsme hlavním mediálním partnerem pro rok 2018.

Milujete vaření tak jako my? Přidejte se k nám

Sledujte nás na Facebooku a napište nám o vašem food projektu a my vás provaříme! Hledáme nové projekty pro spolupráci. Nabízíme prostor pro začínající i profesionální kuchaře. Propagujeme restaurace a vynikající projekty a hravé food koncepty.

Odhalte tajemství šéfkuchařů ve vaší kuchyni!


Odesláním zprávy pomocí kontaktního formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami.