Kategorie Letní osvěžení

Článek
5 znaků, podle kterých poznáte nejlepší vodní meloun
5 znaků, podle kterých poznáte nejlepší vodní meloun Nic vás v horký letní den neosvěží tak jako sladký, šťavnatý vodní meloun. Bohužel, ne všechny melouny jsou stejné a plné chuti. Možná si říkáte, že to, jaký meloun koupíte, záleží na náhodě. Naštěstí tomu tak není a existuje několik znaků, které vám napoví, že meloun, který jste vybrali, je ten nejlepší. Tady jsou.
Článek
Osvěžující letní punče. Jak na ně?
Osvěžující letní punče. Jak na ně? Punč není pouze záležitostí období Vánoc. Důkazem jsou tyto tři skvělé letní, osvěžující punče plné ovoce. Navíc je připravíte za několik minut, a tak jsou perfektní volbou pro každou letní party, oslavu nebo grilovačku.
Článek
Recept na zdravou pizzu, kterou si můžete dopřávat každý den.
Recept na zdravou pizzu, kterou si můžete dopřávat každý den. S létem přichází i změna stravovacích návyků a chutí. Snažíme se vyhledávat jídla lehčí a osvěžující. Navíc roste samé dobré ovoce a zelenina. Ale co naše oblíbená pizza? Dá se udělat alternativa pizzy, která by v létě uspokojila naše chutě a navíc byla i zdravá a lehká? Jistěže ano!
Článek
Zkuste letní drinky jako od profíků!
Zkuste letní drinky jako od profíků! Chystáte se uspořádat letní párty? A nevíte co hostům připravit k pití? V letošním roce jsou v kurzu jahody!
(4) Načíst více