Kategorie Nápady

Článek
1DÍL: Jak na nehody v kuchyni?
1DÍL: Jak na nehody v kuchyni? Každé hospodyňce se sem tam něco nepodaří, to je jasná věc. Je třeba ale zachovat chladnou hlavu a nezpanikařit. Vyzkoušejte naše triky, aby se již žádná chybička nevloudila, a nikdo nic nepozná.
Článek
2. díl.: Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji nahradit?
2. díl.: Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji nahradit? Komu se nestalo, že by mu během vaření došla nějaká surovina, že? Zkuste ji tedy podle našich rad nahradit. Alespoň se vyhnete nečekaným stresům nebo nucené výměně již naplánovaného jídla.
Článek
Rady od maminky: jak na dobrou polévku?
Rady od maminky: jak na dobrou polévku? Rady, které se při vaření polévky vždy hodí vědět. Už vás žádná katastrofa v kuchyni nepřekvapí.
Článek
Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji máte nahradit?
Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji máte nahradit? Stane se to každé z nás - máte naplánované jídlo, které chcete nachystat, ale až při vaření zjistíte, že vám něco chybí. Co s tím? My víme, jak chybějící suroviny nahradit.
Článek
Jak zachránit katastrofu v kuchyni? Držte se našich rad!
Jak zachránit katastrofu v kuchyni? Držte se našich rad! Chcete se předvést jako dokonalá hostitelka, ale něco se nepovedlo? Vše se dá napravit! Jen se řiďte našimi tipy.
Článek
Jak připravit opravdu chutnou rýži?
Jak připravit opravdu chutnou rýži? Vaření rýže ve varných sáčcích se už dnes moc nenosí. O dost chutnější je připravit si kvalitní rýži kupovanou v pytlích. Jenže ne všichni vědí, jak tuto rýži připravit tak, aby se vám nepřipálila, moc nevysušila nebo byla tak akorát. S našimi tipy to rozhodně zvládnete.
Článek
10 rad, jak upéci ty nejlepší kynuté buchty a koláče!
10 rad, jak upéci ty nejlepší kynuté buchty a koláče! Každý má občas chuť na starý, dobrý a hlavně poctivý koláč, který nám podávala babička ke kakau na nedělní snídani. Nebo spíš na Honzovy buchty? Na co si ale dát pozor, aby se nám vždy povedlo těsto?
Článek
Vše co potřebujete vědět o bramborách
Vše co potřebujete vědět o bramborách Brambory jsou v našich končinách jednou z nejoblíbenějších příloh. Jejich největší výhodou je to, že je můžete připravit na sto způsobů. Aby vaše bramborová příloha neměla chybu, vyzkoušejte naše osvědčené rady.