Kategorie Nápoje

Článek
Jak správně připravit oblíbený koktejl margaritu?
Jak správně připravit oblíbený koktejl margaritu? Klasická margarita má jen pár prostých ingrediencí: tequilu, pomerančový likér a limetkovou šťávu. Protože složek je málo, je nejlepší pracovat s alkoholem nejvyšší kvality a s čerstvým ovocem.
Článek
V Německu téměř došly pivní láhve
V Německu téměř došly pivní láhve Láhve se obvykle objednávají rok dopředu, takže pivovary, obzvláště ty malé, nemůžou jen tak sáhnout po nové paletě nebo dvou. Místo toho v Německu nyní prosí zákazníky, aby jim pomohli.
Článek
Zavodňuje nás perlivá voda stejně jako ta neperlivá?
Zavodňuje nás perlivá voda stejně jako ta neperlivá? Letní vedra přetrvávají a všichni hledáme chutné a zdravé způsoby, jak dodržovat pitný režim. Vyvstává několik neodbytných otázek: Je perlivá voda vlastně zavodňující a je pro nás stejně dobrá jako čistá voda bez bublinek?
Článek
Nejlepší pivní koktejly pro letošní léto: který vyzkoušíte?
Nejlepší pivní koktejly pro letošní léto: který vyzkoušíte? Pokud pijete pivo přímo z lahve rok za rokem, je čas abyste zkusili něco nového. Chápeme uspokojení, které přichází s douškem ledově vychlazeného piva, ale také jsme objevili, jak skvělé je pivo pro míchání drinků. Pivní koktejly jsou ještě víc osvěžující, než pivo samotné - a to je co říci.
(27) Načíst více