Kategorie Nápoje

Článek
Jak správně připravit oblíbený koktejl margaritu?
Jak správně připravit oblíbený koktejl margaritu? Klasická margarita má jen pár prostých ingrediencí: tequilu, pomerančový likér a limetkovou šťávu. Protože složek je málo, je nejlepší pracovat s alkoholem nejvyšší kvality a s čerstvým ovocem.
Článek
V Německu téměř došly pivní láhve
V Německu téměř došly pivní láhve Láhve se obvykle objednávají rok dopředu, takže pivovary, obzvláště ty malé, nemůžou jen tak sáhnout po nové paletě nebo dvou. Místo toho v Německu nyní prosí zákazníky, aby jim pomohli.
Článek
Zavodňuje nás perlivá voda stejně jako ta neperlivá?
Zavodňuje nás perlivá voda stejně jako ta neperlivá? Letní vedra přetrvávají a všichni hledáme chutné a zdravé způsoby, jak dodržovat pitný režim. Vyvstává několik neodbytných otázek: Je perlivá voda vlastně zavodňující a je pro nás stejně dobrá jako čistá voda bez bublinek?
Článek
Nejlepší pivní koktejly pro letošní léto: který vyzkoušíte?
Nejlepší pivní koktejly pro letošní léto: který vyzkoušíte? Pokud pijete pivo přímo z lahve rok za rokem, je čas abyste zkusili něco nového. Chápeme uspokojení, které přichází s douškem ledově vychlazeného piva, ale také jsme objevili, jak skvělé je pivo pro míchání drinků. Pivní koktejly jsou ještě víc osvěžující, než pivo samotné - a to je co říci.
Článek
Osvěžující letní punče. Jak na ně?
Osvěžující letní punče. Jak na ně? Punč není pouze záležitostí období Vánoc. Důkazem jsou tyto tři skvělé letní, osvěžující punče plné ovoce. Navíc je připravíte za několik minut, a tak jsou perfektní volbou pro každou letní party, oslavu nebo grilovačku.
(26) Načíst více