Kategorie Nápoje

Článek
Ovocná piva: Super osvěžení v parných dnech?
Ovocná piva: Super osvěžení v parných dnech? Limetka, citron, pomeranč, grep, brusinka nebo jablko. Ovocná piva jsou v poslední době v kurzu. A v současných parnech navíc dokážou skvěle osvěžit. Jenže mezi klasické pivo a pivo ovocné v žádném případě nemůžete dát rovnítko. A netýká se to pouze chuti. Ovocná piva v sobě totiž obsahují látky jako sladidla, zahušťovadla nebo barviva.
Článek
Lahodné nápoje pro ideální start dne
Lahodné nápoje pro ideální start dne Mnoho z nás si své ráno neumí představit bez pořádného hrnku kafe, které nás okamžitě nakopne. Ovšem káva není úplně nejzdravější, navíc na lačný žaludek. Proč si tedy své ráno nezpříjemnit něčím zdravým, voňavým a lahodným? Zde najdete 7 tipů na vynikající nápoje vhodné na začátek dne.
Článek
Zkuste letní drinky jako od profíků!
Zkuste letní drinky jako od profíků! Chystáte se uspořádat letní párty? A nevíte co hostům připravit k pití? V letošním roce jsou v kurzu jahody!
Článek
Dokonalé letní osvěžení z rybízu
Dokonalé letní osvěžení z rybízu Sezóna rybízu je v plném proudu. Bohužel, rybíz je ovoce právě a jen sezónní. Jakmile jednou začne dozrávat, musí se rychle otrhat nebo to za vás udělá nějaký přičinlivý opeřenec (u nás na zahradě jsou nejspolehlivějšími sběrači kosi). Přemýšlíte, jak si uchovat porci sluníčka na sychravé zimní dny? Máme pro vás výborný tip, jak na rybízovou šťávu.
(9) Načíst více