Kategorie Nejnovější obsah

Článek
Víte, kolik je ve skutečnosti vzduchu v balení vašich oblíbených chipsů? Výsledek vás překvapí!
Víte, kolik je ve skutečnosti vzduchu v balení vašich oblíbených chipsů? Výsledek vás překvapí! Všichni známe to zklamání. Otevřeme balíček oblíbených chipsů a místo toho, aby bylo plné brambůrek, je spíše plné vzduchu. Podívejte se, kolik množství vzduchu obsahují různé značky a příště budete lépe vědět, po kterých v obchodě sáhnout.
Článek
Tajemství skvělého smaženého kuřete
Tajemství skvělého smaženého kuřete Ze všech otravných způsobů domácí přípravy jídel se smažené kuře drží docela vysoko. Ale narozdíl od otročení v kuchyni kvůli čokoládovému suflé, poměr práce ku lahodnosti smaženého kuřete se vyplatí. Svolali jsme výrobce některých našich oblíbených variant na smažené kuře, aby se podělili o své oblíbené tipy a triky.
Článek
Vepřové závitky s bazalkou a fazolovými lusky na slanině
Vepřové závitky s bazalkou a fazolovými lusky na slanině Léto má jednu velkou výhodu pro všechny kuchaře. Spousta surovin nám roste přímo na zahrádce a další můžeme čerstvé zakoupit na trzích. Nás inspirovala právě čerstvá bazalka s čerstvými fazolovými lusky k tomuto chutnému obědu. Vepřové závitky jsou méně obvyklým způsobem, jak připravit maso a fazolky jsou zase skvělou přílohou.
Článek
Pomoc! Na večeři přijdou vegani
Pomoc! Na večeři přijdou vegani Pozvali jste na návštěvu své veganské přátele, ale nemáte představu o tom, co mohou jíst? Nejprve se zhluboka nadechněte a uklidněte se hrstkou sýra a plátkem vepřového z rotačního grilu, o kterém předpokládám, že ho má každý masožravec v kuchyni.
Článek
10 trendů v jídle pro rok 2018
10 trendů v jídle pro rok 2018 Americká firma WholeFood, kterou loni koupil Amazon, prodává potraviny milionům lidí každý týden a díky tomu mají velké množství dat, pomocí kterých mohou předvídat trendy v jídle. Zde najdete 10 chutí, ingrediencí, a stylů jídla, o kterých tato společnost věří, že je během tohoto roku budeme jíst všichni více.
(658) Načíst více