Kategorie Pizza

Článek
Za skvělým jídlem a kávou do Lübecku
Za skvělým jídlem a kávou do Lübecku Pokud navštívíte přístavní, dříve hanzovní město Lübeck na severu Německa, neměli byste svou návštěvu ochudit o poznávání místních podniků. Ať už budete mít pořádný hlad, nebo si budete chtít dát jen něco malého ke kávě, lübecké restaurace a kavárny nabízí mnoho možností. Zde je několik mých tipů, kam určitě zamířit.
Článek
Recept na zdravou pizzu, kterou si můžete dopřávat každý den.
Recept na zdravou pizzu, kterou si můžete dopřávat každý den. S létem přichází i změna stravovacích návyků a chutí. Snažíme se vyhledávat jídla lehčí a osvěžující. Navíc roste samé dobré ovoce a zelenina. Ale co naše oblíbená pizza? Dá se udělat alternativa pizzy, která by v létě uspokojila naše chutě a navíc byla i zdravá a lehká? Jistěže ano!
Článek
Podívejte se na pizza párty ve vesmíru
Podívejte se na pizza párty ve vesmíru Co můžete dělat, když jste nucení být několik stovek kilometrů nad zemí v mezinárodní vesmírné stanici a opravdu vám chybí vaše oblíbené jídlo?
Článek
5 triků, díky kterým si upečete naprosto perfektní pizzu!
5 triků, díky kterým si upečete naprosto perfektní pizzu! Pizza je jednoduše řečeno geniální pokrm a hodí se téměř při každé příležitost. Jenže připravit si ji doma tak, aby chutnala jako v pizzerii, není tak úplně jednoduché. Ovšem s následujícími 5 triky to zvládnete jak nic!
(3) Načíst více