Čtyři recepty na pokrmy, na které vám vystačí jen 3 ingredience!

Čtyři recepty na pokrmy, na které vám vystačí jen 3 ingredience! Zdroj: youtube.com

Že se nedá připravit opravdu originální a chutné jídlo jen ze tří ingrediencí? Věřte nám, že i tohle opravdu jde! V následujícím videu totiž takovýchto receptů, kdy vám na přípravu každého z jídel budou stačit jen 3 ingredience, naleznete několik a jeden vypadá lépe než druhý!

0 Hodnoceno:  -
Obtížnost receptu: Lehká
Potřebný čas: 20 minut
Počet porcí: 6

Ingredience

1. recept
Párky 6 ks
Plátky čedaru 6 ks
Listové těsto 1 balení
2. recept
Smetanový sýr 20 g
Plátky slaniny 8 ks
Papričky jalapeño 4 ks
3. recept
Barbecue omáčka 1 hrnek
Kořeněná strouhanka 1 hrnek
Kuřecí prso 1 ks
4. recept
Omáčka Marinara
Olej na smažení
Voda
Sýrové tyčinky 10 ks
Vaječné tortilly 5 ks

Postup přípravy

1.

1. recept - Listové těsto si rozválejte a vykrojte z něj 6 čtverců, na které následně položte plátky čedaru a párky. Poté jednotlivé čtverečky zabalte, rozkrojte na tři kousky a pečte 15 minut při 220°C.

2.

2. recept – Papričky jalapeño si rozkrojte a očistěte, naplňte je smetanovým sýrem a obalte plátky slaniny. Následně je pečte 20 minut při 200°C.

3.

3. recept - Kuřecí prso si nakrájejte na silnější plátky, namočte je do barbecue omáčky a poté do kořeněné strouhanky. Plátky kuřecího prsa pečte 15 minut při 200°C. Následně si vezměte opět barbecue omáčku a potřete s ní plátky z každé strany a pečte dalších 10 minut.

4.

4. recept - Rozkrojte si vaječné tortilly na polovinu a zabalte do nich sýrové tyčinky tak, že kraje zahnete. Těsně před tím, než bude tortilla zabalená, si její konec namočte vodou a až poté úplně zabalte (bude vám lépe držet). Poté je smažte na rozehřátém oleji a nezapomeňte je po usmažení osušit papírovým ubrouskem. Podávejte s omáčkou Marinara.

Autor:
Publikováno: 19. 6. 2017 13:00 Nahlásit obsah