Kategorie Rady

Článek
Tipy a rady pro mistry v grilování aneb co dělat, aby vše dopadlo na výbornou?
Tipy a rady pro mistry v grilování aneb co dělat, aby vše dopadlo na výbornou? Ačkoliv mnoho z nás griluje rádo, dopouštíme se chyb, které požitek z grilování kazí. Nejde jen o správnou přípravu masa, ale i o další pokrmy, které k tomuto posezení jednoznačně patří. Co tedy dělat a nedělat pro to, aby naše připravované jídlo bylo chutné a zamilovala si ho celá rodina i naši přátelé?
Článek
Grilovací speciál aneb sezóna je prohlášena za zahájenou
Grilovací speciál aneb sezóna je prohlášena za zahájenou Když se řekne grilování, každému z nás se ihned vybaví dlouhé letní večery s přáteli v kombinaci s dobrým pitím a lahodným masem, které jsme nějakou chvíli marinovali a následně do křehkosti ugrilovali. A jak se zdá, čas správného grilování právě nadešel.
Článek
1DÍL: Jak na nehody v kuchyni?
1DÍL: Jak na nehody v kuchyni? Každé hospodyňce se sem tam něco nepodaří, to je jasná věc. Je třeba ale zachovat chladnou hlavu a nezpanikařit. Vyzkoušejte naše triky, aby se již žádná chybička nevloudila, a nikdo nic nepozná.
Článek
2. díl.: Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji nahradit?
2. díl.: Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji nahradit? Komu se nestalo, že by mu během vaření došla nějaká surovina, že? Zkuste ji tedy podle našich rad nahradit. Alespoň se vyhnete nečekaným stresům nebo nucené výměně již naplánovaného jídla.
Článek
Rady od maminky: jak na dobrou polévku?
Rady od maminky: jak na dobrou polévku? Rady, které se při vaření polévky vždy hodí vědět. Už vás žádná katastrofa v kuchyni nepřekvapí.
Článek
Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji máte nahradit?
Když vám v kuchyni dojde některá surovina, víte, čím ji máte nahradit? Stane se to každé z nás - máte naplánované jídlo, které chcete nachystat, ale až při vaření zjistíte, že vám něco chybí. Co s tím? My víme, jak chybějící suroviny nahradit.
Článek
Jak zachránit katastrofu v kuchyni? Držte se našich rad!
Jak zachránit katastrofu v kuchyni? Držte se našich rad! Chcete se předvést jako dokonalá hostitelka, ale něco se nepovedlo? Vše se dá napravit! Jen se řiďte našimi tipy.
Článek
Jak připravit opravdu chutnou rýži?
Jak připravit opravdu chutnou rýži? Vaření rýže ve varných sáčcích se už dnes moc nenosí. O dost chutnější je připravit si kvalitní rýži kupovanou v pytlích. Jenže ne všichni vědí, jak tuto rýži připravit tak, aby se vám nepřipálila, moc nevysušila nebo byla tak akorát. S našimi tipy to rozhodně zvládnete.
Článek
10 rad, jak upéci ty nejlepší kynuté buchty a koláče!
10 rad, jak upéci ty nejlepší kynuté buchty a koláče! Každý má občas chuť na starý, dobrý a hlavně poctivý koláč, který nám podávala babička ke kakau na nedělní snídani. Nebo spíš na Honzovy buchty? Na co si ale dát pozor, aby se nám vždy povedlo těsto?
(2) Načíst více