Kategorie Recept

Článek
Tyhle hříšně dobré avokádové brownies musíte ochutnat!
Tyhle hříšně dobré avokádové brownies musíte ochutnat! Máte doma avokádo a nevíte, co s ním? Můžete ho přidávat do salátů, připravit si avokádovou pomazánku anebo vyzkoušet tyto výborné brownies. Díky avokádu získají jemnou vláčnou chuť, kterou si zkrátka zamilujete.
Článek
Osvěžující melounová zmrzlina
Osvěžující melounová zmrzlina Nejlepším osvěžením v horkých dnech je pořádný kus melounu. Po něm ani nemusíte mít výčitky, že přiberete. Nebo že by byla lepší zmrzlina? A co takhle si rovnou udělat domácí zmrzlinu z melounu? Budete koukat, jak neuvěřitelně jednoduché to je!
Článek
Domácí Ferrero Rocher. A jiné už chtít nebudete
Domácí Ferrero Rocher. A jiné už chtít nebudete Neznáme nikoho, kdo by nemiloval tuto luxusní pochoutku. Bohužel, její cena v obchodě není taková, abychom si mohli dovolit mlsat ji každý den. Nezoufejte a vytvořte si za pár kaček své vlastní domácí Ferrero.
Článek
Domácí kokosovo-mandlové tyčinky. Těm zkrátka neodoláte!
Domácí kokosovo-mandlové tyčinky. Těm zkrátka neodoláte! Pro všechny milovnice sladkého máme recept na skvělé a hlavně jednoduché domácí tyčinky s kokosem a mandlemi. Garantujeme vám, že se u vás doma příliš dlouho neohřejí. Zkusíte je taky?