Virální bylinkové video má už přes 4 miliony zhlédnutí

Co obnáší dosažení virálního nebe v roce 2018? Jak se zdá, stačí pěkně nakrájet bylinky. Video sdílené Rebeccou Castañeda, jejíž rodina vlastní mexickou restauraci El Camino v kalifornském Fullertonu, dosáhlo zatím 4,6 milionů zhlédnutí - a neukazuje nic jiného. Přijde vám to zvláštní?

Nejprve sdíleno na Snapchatu a poté v delší verzi na Twitteru, kde bylo sdíleno dokonce 85 000 krát a lajkováno 262 000 krát... video natočené v kuchyni restaurace, ukazuje šéfkuchaře jménem Rogelio, jak pěkně krájí koriandr, a lidé se z toho můžou úplně zbláznit. Nazývají to uchvacující a mnohem lepší než krájení masa, což bylp virální senzací roku 2017.

Castañeda dokonce sdílela pokračování, které ukazuje Rogelia, jak dává bylinky do hrnce. Pravda, pokračování zdaleka nežije tak jako originál, u kterého musíme opravdu uznat, že jeho sledování je velice uspokojující.

Otázkou je, jestli je víc uklidňující než video čínského pouličního kuchaře krájejícího nudle, který má také miliony zhlédnutí. Očekávejme, že v průběhu roku 2018 uvidíme spoustu dalších podobných videí. Co na to říkáte vy?

Publikováno: 28. 6. 2018 09:05 Nahlásit obsah