Kategorie Tipy a triky

Článek
Tipy, jak zachránit příliš pálivé jídlo
Tipy, jak zachránit příliš pálivé jídlo Ostrá jídla můžete milovat, přesto to někdy může být příliš i na vás. Když ochutnáte právě uvařené kari, polévku nebo jakoukoliv omáčku a máte pocit, že vám každou chvíli shoří ústa, není ještě vše ztraceno. Naštěstí existuje několik surovin, s jejichž pomocí můžete pálivost pokrmu zmírnit a na jídle si pochutnat.
Článek
Proč je dobré při dietě "podvádět"?
Proč je dobré při dietě "podvádět"? Snažíte se jíst zdravě nebo držíte dietu, ale někdy prostě nedokážete odolat a dáte si něco "zakázaného"? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Občasné "podvádění" při dietě ničemu neškodí, naopak může mít na dietu i vaše zdraví dobrý vliv.
Článek
Co jedli jeskynní lidé? Mohlo to za jejich vyhynutí?
Co jedli jeskynní lidé? Mohlo to za jejich vyhynutí? Stravování našich předků mohlo napomoci k jejich vyhynutí. Čím se nakonec opravdu stravovali?
Článek
Garden Food Festival zaplnil náměstí spoustou lákavých specialit
Garden Food Festival zaplnil náměstí spoustou lákavých specialit Třetí ročník Garden Food Festivalu přilákal na náměstí Míru během víkendu téměř 14 tisíc návštěvníků. Oblíbená gastronomická akce představila opět 65 zajímavých konceptů české i zahraniční kuchyně místních i přespolních restaurací a regionálních vystavovatelů.
Článek
Jak ugrilovat pizzu plus další tipy na její přípravu
Jak ugrilovat pizzu plus další tipy na její přípravu Použijte svůj gril jako pec na pizzu a vytvořte luxusní, svěží večeři z vašich oblíbených surovin.
Článek
Tyto superpotraviny rozzáří vaši pleť
Tyto superpotraviny rozzáří vaši pleť Jaké potraviny konzumujeme, ovlivňuje nejen naše zdraví, to zda tloustneme nebo hubneme, ale také to, jak vypadá naše pleť. Správné jídlo mnohdy dokáže víc než drahý krém. Podívejte se na seznam těch nejlepších potravin, díky nimž bude vaše pleť přímo zářit!
Článek
Jak vylepšit dovezenou pizzu? Stačí pár jednoduchých triků
Jak vylepšit dovezenou pizzu? Stačí pár jednoduchých triků Příště, až budete plánovat, že si necháte k večeři dovézt pizzu, zkuste následující triky. Dokonce i ta nejlepší pizza občas potřebuje vylepšit.
(109) Načíst více