Kategorie Tipy a triky

Článek
Víte, kolik je ve skutečnosti vzduchu v balení vašich oblíbených chipsů? Výsledek vás překvapí!
Víte, kolik je ve skutečnosti vzduchu v balení vašich oblíbených chipsů? Výsledek vás překvapí! Všichni známe to zklamání. Otevřeme balíček oblíbených chipsů a místo toho, aby bylo plné brambůrek, je spíše plné vzduchu. Podívejte se, kolik množství vzduchu obsahují různé značky a příště budete lépe vědět, po kterých v obchodě sáhnout.
Článek
Tajemství skvělého smaženého kuřete
Tajemství skvělého smaženého kuřete Ze všech otravných způsobů domácí přípravy jídel se smažené kuře drží docela vysoko. Ale narozdíl od otročení v kuchyni kvůli čokoládovému suflé, poměr práce ku lahodnosti smaženého kuřete se vyplatí. Svolali jsme výrobce některých našich oblíbených variant na smažené kuře, aby se podělili o své oblíbené tipy a triky.
Článek
Pomoc! Na večeři přijdou vegani
Pomoc! Na večeři přijdou vegani Pozvali jste na návštěvu své veganské přátele, ale nemáte představu o tom, co mohou jíst? Nejprve se zhluboka nadechněte a uklidněte se hrstkou sýra a plátkem vepřového z rotačního grilu, o kterém předpokládám, že ho má každý masožravec v kuchyni.
Článek
10 trendů v jídle pro rok 2018
10 trendů v jídle pro rok 2018 Americká firma WholeFood, kterou loni koupil Amazon, prodává potraviny milionům lidí každý týden a díky tomu mají velké množství dat, pomocí kterých mohou předvídat trendy v jídle. Zde najdete 10 chutí, ingrediencí, a stylů jídla, o kterých tato společnost věří, že je během tohoto roku budeme jíst všichni více.
Článek
První ročník Garden Food Festivalu v Rožnově pod Radhoštěm přilákal do parku přes deset tisíc návštěvníků
První ročník Garden Food Festivalu v Rožnově pod Radhoštěm přilákal do parku přes deset tisíc návštěvníků Mimořádné gastronomické lahůdky i osvědčená valašské speciality, hvězdní hosté a atraktivní kuchařské show. Takový byl první ročník Garden Food Festivalu v Rožnově pod Radhoštěm, který navštívilo podle organizátorů přes 10 tisíc milovníků dobrého jídla a pití.
Článek
7 chyb, kterým se vyhnout při dochucování vašeho jídla
7 chyb, kterým se vyhnout při dochucování vašeho jídla Abychom zvýraznili chuť našeho jídla, nemůžeme opomenout správné dochucení - sůl, pepř, bylinky, další koření nebo dokonce citronovou šťávu. Tak jako ve všem, můžete to dělat dobře, nebo úplně špatně. Zde je sedm nejčastějších chyb, které lidé při dochucování pokrmů dělají a tipy, jak se jim vyhnout.
Článek
Jak ugrilovat nejlepší steak? Šestice pravidel, díky kterým to zvládne každý
Jak ugrilovat nejlepší steak? Šestice pravidel, díky kterým to zvládne každý Příprava dobrého steaku může mnohým z nás připadat velmi složitá. Avšak když se do tajů grilování pustíte naplno, zjistíte, že obavy zde nejsou na místě a v jednoduchosti je krása.
Článek
10 způsobů, jak využít jedlou sodu v domácnosti
10 způsobů, jak využít jedlou sodu v domácnosti Opravdu existuje zázračný produkt, který se ukrývá vzadu v lednici, něco levného, co dokáže odstranit zápach, udržuje vaše zuby jiskrně bílé, a dokonce léčí životu nebezpečné nemoci?
Článek
Tipy a rady pro mistry v grilování aneb co dělat, aby vše dopadlo na výbornou?
Tipy a rady pro mistry v grilování aneb co dělat, aby vše dopadlo na výbornou? Ačkoliv mnoho z nás griluje rádo, dopouštíme se chyb, které požitek z grilování kazí. Nejde jen o správnou přípravu masa, ale i o další pokrmy, které k tomuto posezení jednoznačně patří. Co tedy dělat a nedělat pro to, aby naše připravované jídlo bylo chutné a zamilovala si ho celá rodina i naši přátelé?
(85) Načíst více