Steak z pračky k večeři? I to je možné

Steak z pračky k večeři? I to je možné Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Student grafického designu přišel s revolučním a zároveň lehce šíleným nápadem. Iftach Gazit z Izraele si své jídlo vaří v pračce. Vlastně pere. Nevěříte? Chyba!

Není to nic složitého. Ba naopak, vaření v pračce ušetří spoustu času. Student grafického designu z Tel Avivu Iftach Gazit se tomuto bizarnímu počinu začal před nějakou dobou věnovat a vznikl z toho opravdu zajímavý nápad. Stačí vložit suroviny do vakuových sáčků, nastavit na pračce adekvátní program, díky kterému se jídlo tepelně zpracuje, a je hotovo. Student vakuové sáčky upravil a díky tomu může prát prádlo a zároveň vařit. Sáčky jsou 100% nepropustné, a tím pádem je vše sterilní.

Zdroj: Iftach Gazit

Iftachovou vychytávkou, je přidat k vaření i nějaké prádlo. Například pokud vaříte zeleniny, je lepší ji prát společně s bavlnou, která zvolní nárazi a jídlo bude vypadat alespoň trochu k světu. 

S vařením v pračce začal mladý student, když se snažil pomoct bezdomovcům, kteří nemají možnost si uvařit jídlo. Šlo o umělecký projekt, který ale nabral vysokých obrátek. Jelikož jsou prádelny volně dostupné, začal experimentovat a vznikl z toho tento bizarní, ale přesto užitečný nápad. 
Zdroj: Iftach Gazit Sám Iftach tvrdí, že vaření v pračce nemusí být jen pro bezdomovce, ale i pro časově vytížené lidi, jako jsou matky s dětmi a nebo právě studenti. 

Iftach Gazit má dokonce v plánu napsat i kuchařku, kde se bude věnovat pouze receptům vařeným v pračce. Budeme se těšit a držet tomuto projektu palce.

A co vy? Vyzkoušeli byste to také?

Publikováno: 27. 4. 2018 14:18 Nahlásit obsah