Víte, kolik je ve skutečnosti vzduchu v balení vašich oblíbených chipsů? Výsledek vás překvapí!

Víte, kolik je ve skutečnosti vzduchu v balení vašich oblíbených chipsů? Výsledek vás překvapí! Zdroj: shutterstock.com

Všichni známe to zklamání. Otevřeme balíček oblíbených chipsů a místo toho, aby bylo plné brambůrek, je spíše plné vzduchu. Podívejte se, kolik množství vzduchu obsahují různé značky a příště budete lépe vědět, po kterých v obchodě sáhnout.

Není novinkou ani výjimkou, že po otevření sáčku chipsů zjistíme, že balení ukrývá spoustu vzduchu a až na dně několik smutných brambůrků. Tento problém, se kterým se všichni potýkáme, se rozhodl blíže prozkoumat Ross Hudgens, zakladatel marketingové společnosti Siege Media. Pomocí speciální metody za použití vody dosáhl přesných výsledků při zkoumání toho, kolik vzduchu přesně se nachází v balení jednotlivých značek chipsů. Výsledky se brzy staly virálními, neboť lidé byli šokováni, pobaveni a také vděčni za tyto zajímavé informace. Zákazníci nyní vědí, které značky nabízí to nejlepší a které jsou naopak pouhým zklamáním. Najdete mezi zkoumanými značkami vaši oblíbenou?

Galerie Kolik vzduchu je ve skutečnosti v balení vašich oblíbených chipsů? Kolik vzduchu je ve skutečnosti v balení vašich oblíbených chipsů? Prohlížet galerii

Autor:
Publikováno: 16. 7. 2018 15:00 Nahlásit obsah