VEK

Uživatelka

Autorovy příspěvky (5)

Článek
Tyčinka Bounty - vyrobte si ji doma!
Tyčinka Bounty - vyrobte si ji doma! Také jste v dětství milovali kokosovou Bounty tyčinku? A také vám to zůstalo až do dospělosti? Není žádný problém si tuto pochoutku vyrobit doma. Je to jednodušší, než byste si mohli myslet.
Článek
Sušenky s pohankovou moukou
Sušenky s pohankovou moukou Pokud dostanete chuť na sladké a chcete si ho připravit sami, určitě zapátráte po receptech sušenek. My bychom vám rádi představili sušenky ze suroviny, která není zcela typická pro mlsání. Řeč je o pohance, ta díky vysokému obsahu rutinu působí léčivě na celý cévní systém, takže s ní můžete připravit svým blízkým zdravé mlsání.
Článek
Zázračný nápoj, který vám pročistí játra a ještě shodíte pár kilo
Zázračný nápoj, který vám pročistí játra a ještě shodíte pár kilo Cesta ke zdravému a štíhlému tělu vede přes správnou výživu a detoxikaci. V našem organismu se mohou hromadit škodlivé látky a toxiny, proto je důležité čas od času dopřát tělu očistu. Máme pro vás proto recept na doslova zázračný nápoj, který vám pročistí játra a obecně celý organismus a jako vítaný vedlejší efekt ještě zhubnete nějaké to kilo.
Článek
Seriál o kávě I. díl: Horká jako peklo, černá jako ďábel
Seriál o kávě I. díl: Horká jako peklo, černá jako ďábel Jeden moudrý pán kdysi řekl, že káva musí být horká jako peklo, černá jako ďábel a sladká jako láska. Ať už s ním souhlasíme nebo ne, daný citát dokonale vystihuje vřelý až vášnivý vztah, který mnoho z nás k tomuto nápoji chová. Káva není pouhou pochutinou či dobíječem energie, skrývá v sobě mnohem víc.
Článek
Geniální nepečené 3BIT řezy: Už nikdy kupované!
Geniální nepečené 3BIT řezy: Už nikdy kupované! Také milujete 3BIT tyčinky? Pokud ano, máme pro vás senzační recept, jak si je vyrobit v klidu doma. Zaručujeme, že si tyhle nepečené řezy absolutně zamilujete a po kupované 3BITce už ani nevzdechnete.