Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (253)

Článek
První ročník Garden Food Festivalu v Rožnově pod Radhoštěm přilákal do parku přes deset tisíc návštěvníků
První ročník Garden Food Festivalu v Rožnově pod Radhoštěm přilákal do parku přes deset tisíc návštěvníků Mimořádné gastronomické lahůdky i osvědčená valašské speciality, hvězdní hosté a atraktivní kuchařské show. Takový byl první ročník Garden Food Festivalu v Rožnově pod Radhoštěm, který navštívilo podle organizátorů přes 10 tisíc milovníků dobrého jídla a pití.
Článek
Jak ugrilovat nejlepší steak? Šestice pravidel, díky kterým to zvládne každý
Jak ugrilovat nejlepší steak? Šestice pravidel, díky kterým to zvládne každý Příprava dobrého steaku může mnohým z nás připadat velmi složitá. Avšak když se do tajů grilování pustíte naplno, zjistíte, že obavy zde nejsou na místě a v jednoduchosti je krása.
Článek
Tipy a rady pro mistry v grilování aneb co dělat, aby vše dopadlo na výbornou?
Tipy a rady pro mistry v grilování aneb co dělat, aby vše dopadlo na výbornou? Ačkoliv mnoho z nás griluje rádo, dopouštíme se chyb, které požitek z grilování kazí. Nejde jen o správnou přípravu masa, ale i o další pokrmy, které k tomuto posezení jednoznačně patří. Co tedy dělat a nedělat pro to, aby naše připravované jídlo bylo chutné a zamilovala si ho celá rodina i naši přátelé?
Článek
Velké srovnání grilů: Který bude ten váš?
Velké srovnání grilů: Který bude ten váš? Grilovací sezóna je již v plném proudu, avšak mnoho z nás buďto svůj vlastní gril ještě nemá, anebo přemýšlí o pořízení nového a lepšího, než je ten stávající. Tím, že je na výběr nepřeberné množství, je velmi těžké vybrat přesně ten, který vám bude vyhovovat nejvíce.
(247) Načíst více