Kategorie Zdravá snídaně

Článek
S přidáním těchto ingrediencí vás smoothie opravdu zasytí
S přidáním těchto ingrediencí vás smoothie opravdu zasytí Smoothie je nápoj, který může jednoduše nahradit svačinu nebo i snídani. Je rychlé, je zdravé, dá se připravit na mnoho způsobů a je skoro nemožné ho pokazit. Jedno mínus však má. Samo o sobě zažene hlad jen na chvíli. S přidáním těchto ingrediencí však může i smoothie zasytit na několik hodin.
Článek
Jak do svého jídelníčku zařadit zdravé ořechy
Jak do svého jídelníčku zařadit zdravé ořechy Ořechy jsou velmi zdravé, to není nic nového. Abyste však mohli jejich benefity pocítit na vlastním zdraví, je nutné je konzumovat pravidelně. Proto tu pro vás máme pár tipů, jak ořechy snadno a hravě zařadit do vašeho každodenního jídelníčku.
Článek
Tyhle snídaně vám pomůžou zhubnout!
Tyhle snídaně vám pomůžou zhubnout! Snídaně je základ. A pokud se snažíte redukovat svou váhu, tak to platí dvojnásob. Díky vydatné snídani budete mít nejen spoustu energie ale navíc také podpoříte své hubnutí. No nesbíhají se vám při tom pohledu sliny?
Článek
Zdravá snídaně – dezert s rybízem
Zdravá snídaně – dezert s rybízem Jíst zdravě je trendy! Zkuste tento lahodný dezert. Hodí se ke snídani i k odpolední kávičce.