Kategorie Tipy a triky

Článek
Zákusky a sladkosti pro diabetiky
Zákusky a sladkosti pro diabetiky To, že máte cukrovku, neznamená, že si už nikdy nemůžete dát zákusek. S několika jednoduchými metodami můžete uspokojit svůj sladký jazýček, aniž by vám vyletěla hladina cukru v krvi strmě nahoru.
Článek
5 znaků, podle kterých poznáte nejlepší vodní meloun
5 znaků, podle kterých poznáte nejlepší vodní meloun Nic vás v horký letní den neosvěží tak jako sladký, šťavnatý vodní meloun. Bohužel, ne všechny melouny jsou stejné a plné chuti. Možná si říkáte, že to, jaký meloun koupíte, záleží na náhodě. Naštěstí tomu tak není a existuje několik znaků, které vám napoví, že meloun, který jste vybrali, je ten nejlepší. Tady jsou.
Článek
Jak do svého jídelníčku zařadit zdravé ořechy
Jak do svého jídelníčku zařadit zdravé ořechy Ořechy jsou velmi zdravé, to není nic nového. Abyste však mohli jejich benefity pocítit na vlastním zdraví, je nutné je konzumovat pravidelně. Proto tu pro vás máme pár tipů, jak ořechy snadno a hravě zařadit do vašeho každodenního jídelníčku.
Článek
20 jídel, co vás pomalu zabíjí
20 jídel, co vás pomalu zabíjí Věděli jste, že mezi jídly, co denně jíte, jsou i ta, která vás pomalu zabíjí? Většina z nás má ve svém jídelníčku několik z těchto jídel, ale když je všechny spojíte, získáte vražednou kombinaci a brzy budete muset změnit své zvyklosti. Takže přemýšlejte o tom, co jíte, a začněte se správně stravovat již dnes.
Článek
16 tipů, jak zvládnout první den v profesionální kuchyni
16 tipů, jak zvládnout první den v profesionální kuchyni Začátek každé nové práce vzbuzuje obavy, ale začátek práce v profesionální kuchyni může přijít s celou řadou nových výzev. Je toho hodně, co nováček bude potřebovat uvést v praxi. Od vypořádání se s rozmístěním v profesionální kuchyni, po práci v týmu a efektivní komunikaci.
Článek
Garden Food Festival mění místo konání a přesouvá se do samého centra Zlína
Garden Food Festival mění místo konání a přesouvá se do samého centra Zlína Třetí ročník oblíbeného gurmánského festivalu se letos ve Zlíně uskuteční tradičně o prvním zářijovém víkendu, tedy 1. a 2. září. Bude se však konat na jiném místě, než byli dosud návštěvníci zvyklí. Organizátoři rozhodli uspořádat festival přímo na náměstí Míru ve Zlíně. Vstup na akci je tak po oba dva dny zdarma.
Článek
Jídlo a kultura nejlepších trhů Barcelony
Jídlo a kultura nejlepších trhů Barcelony Chystáte se na letní dovolenou do Barcelony? Pak byste neměli vynechat návštěvu jednoho z mnoha trhů, které najdete v každé čtvrti. Místní i turisté je milují. Trhy mají svou jedinečnou atmosféru a mimo výborného čerstvého jídla, které nabízí, jsou skvělým místem pro setkávání s dalšími lidmi.
Článek
Jak zahustit omáčku
Jak zahustit omáčku Nic se nevyrovná chuti domácí omáčky a uspokojení, které přichází potom, co jste uvařili něco výborného. Někdy, bez ohledu na vaše nejlepší úmysly, můžete skončit s omáčkou řidší, než jste plánovali. Jak tedy dokonale zahustit omáčku?
Článek
Do jakých receptů se skvěle hodí sušená rajčata?
Do jakých receptů se skvěle hodí sušená rajčata? Je skvělé mít sušená rajčata vždy po ruce, protože v podstatě vydrží navždy. Snadno je najdete v obchodech, poskytují koncentrovanou chuť rajčat, která výborně doplňuje sladkou a masitou chuť. A udělat si je můžete i doma, dokonce poměrně jednoduše.
(100) Načíst více