Kategorie vegan

Článek
Přichází hovězí budoucnosti, a není to maso
Přichází hovězí budoucnosti, a není to maso Hnutí Impossible Foods a Beyond Meat mohou dát naší planetě potřebnou přestávku od konzumace masa. Na hamburgeru je něco, co se vám hned dostane pod kůži. S vůní syčícího masa má náš mozek novou prioritu číslo jedna: Chci maso.
Článek
Pomoc! Na večeři přijdou vegani
Pomoc! Na večeři přijdou vegani Pozvali jste na návštěvu své veganské přátele, ale nemáte představu o tom, co mohou jíst? Nejprve se zhluboka nadechněte a uklidněte se hrstkou sýra a plátkem vepřového z rotačního grilu, o kterém předpokládám, že ho má každý masožravec v kuchyni.
Článek
Go vegan: Odhalujeme tajemství smetanovo-sýrových omáček
Go vegan: Odhalujeme tajemství smetanovo-sýrových omáček Vegani jsou vynalézaví lidé, a tak i přes odmítání mléčných výrobků dokáží vyčarovat krémové a sýrové chutě, kterým podlehne nejeden masožrout. Prozradíme vám dva způsoby přípravy smetanovo-sýrových omáček, které budete milovat.
Článek
Go vegan: Co všechno umí TOFU
Go vegan: Co všechno umí TOFU Většina veganů pokládá tofu za nenahraditelnou surovinu, bez které se ve své kuchyni neobejde. Zároveň se najede dost lidí, kteří nemají k tofu důvěru, především proto, že přesně neví, jak ho zpracovánat a k čemu všemu se dá při vaření použít. Máme pro vás několik tipů, které si jako novopečení vegani zamilujete.
(8) Načíst více